Hizmetlerimiz


HİZMETLERİMİZ1996'dan beri Maslak'ta hizmet veren Volvo Yetkili Servisi Evo, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yenilenmeye ve büyümeye devam ediyor.VOLVO

EVO-MASLAK

Evo Otomobilcilik olarak 1996 yılından beri yetkili Volvo Yetkili Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Volvo eğitimli ve sertifikalı elemanlarımız ile araçlarınızın bakımını mükemmel şekilde yapmaktayız. Volvo onaylı boya ve kaporta hizmetimiz ile aracınızın ilk günkü  görünümünü korumaktayız.Türkiye'de ilk defa uygulanmaya başlanan One Hour Stop projemiz hizmetizde.artık sizlere daha hızlı hizmet sunabileceğiz.

EVO-BODRUM

2013 Mayıs ayı itibarıyla  ''Evo-Bodrum'' şubemizle, yılın oniki ayı boyunca müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli personelimizle, 7/24 saat Bodrum'da hizmetinizdeyiz.


MAZDA

2008 yılında hizmete giren Mazda Yetkili Servisimizde; Mazda aracınız ne model olursa olsun konusunda eğitimli servis danışmanlarımızın  ve teknisyenlerimizin, mükemmel servis hizmeti ve onarım beklentilerinizi, tam anlamıyla karşılayacağından emin olabilirsiniz.

 

BMW

Bugün gelinen noktada, müşterilerinin yüksek beklentilerine hızlı ve kaliteli hizmet verebilecek kapastiye sahip olan  Evo Otomobilcilik, 2016 Mayıs ayında bünyesine,  Borusan Otomotiv BMW Yetkli Servisi Hizmetini katmış bulunmaktadır.

YETKİLİ BOYA VE KAPORTA MERKEZİ

Yetkili kaporta boya merkezimiz 1.400 metrekarelik yeni yerinde hizmetinizde.
1996 yılından beri verdiğimiz kesintisiz servis hizmetine, 2018'de çalışma alanlarımızı genişleterek devam ediyoruz.